Kdo?

elektro-auta-brno.cz

Kdo jsme?

Jsme nadšenci do aut obecně, kteří rádi řídí (cestují) a tam kde to dává smysl používají moderní technologie.

mini cooper

 

Nejsme slepí zastánci modernizace a automatizace, ale ani  „petrolhead konzervy“, prostě smysluplné elektromobilitě se nebráníme!

volvo 240

Jezdíme pro radost veteránskými vozy, stejně jako moderními auty a to všech možných značek, modelů, typů motorů a paliva – od stařičkého Volva 240DL a Mini Classic na benzín, přes novější Volvo a VW na CNG nebo Land Rovery na naftu i benzín, stejně jako nejmodernější vozidla s výkonnými spalovacími motory až po hybridy i čisté elektromobily.

Máme letité zkušenosti s reálnáým provozem elektromobilů!

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušely různé modely i značky elektromobilů (od Fiátka, přes Chevrolet až po Teslu). Snažíme se o všem co děláme přemýšlet, diskutovat a uvědomovat si jak pozitiva, tak i slabé stránky daného řešení.

Tesla S Brno

Nebereme se smrtelně vážně a nebojujeme ani za jednu konkrétní variantu! Život i nabídka aut jsou vícebarevné a každému může vyhovovat něco jiného.

Důležité je si uvědomit hlavní účel, tedy jestli a proč se má auto koupit a k čemu (či komu) má převážně sloužit.
Ve sportovním voze se špatně odváží materiál na stavbu a naopak s valníkem se nedá moc závodit.

Jsme připraveni se s Vámi o své zkušenosti podělit a pomoci Vám tak s definicí účelu elektromobilu, tak abyste jeho případným nákupem získali co nejlepší užitnou hodnotu i ekonomickou návratnost této investice.

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?
NAPIŠTE NÁM TADY A TEĎ!

    BASEBALL SHOP - Eshop a prodejna s baseballovým a softballovým vybavením.