Proč?

elektro-auta-brno.cz

Proč to děláme?
Věříme, že elektromobily ve městech mají svůj smysl!

Jsme přesvědčeni, že správná volba elektroauta může přinést jak velikou radost z jízdy, tak praktické využití, stejně jako ekonomický smysl. Důležité je přistoupit k výběru elektrovozu s rozvahou a uvážlivě a to na základě co největšího množství skutečně validních informací.

Chceme se podělit o své zkušenosti, ukázat zájemcům o elektromobilitu ve městě, že to má smysl a že to není slepá ceta či nesmyslná hudba budoucnosti.

Nejsme žádní fanatičtí ekologové, ale kratší cesty po městě, kdy se spalovací motory nestihnou prohřát a trpí, jsou v elektromobilu velice příjemné a bez zbytečných splodin v ulicích.

Z vlastní zkušenosti víme, že ideální je začít s menším zánovním elektrovozem.

Uživatel si tak odzkouší vše potřebné, co se v knihách ani na webu nedočte. Navíc se nejedná o tak velkou investici a je dobré se přesvědčit, že i ty zdánlivě fatální problémy elektroaut, mají nakonec vždy nějaké řešení.

elektromobil brno

Pak už je na každém, zda se po čase rozhodne přesedlat do něčeho většího, novějšího nebo úplně jiného.

Kromě informací nabízíme i praktické vyzkoušení elektrovozů, protože věříme, že teprve vlastní praktická zkušenost je to pravé, pro zásadní rozhodnutí, jestli se cestou vydat. Elektromobilita je dnes v mnoha směrech zprofanované téma s mnoha „slepými“ zastánci i odpůrci a je mnohdy se velice těžká ve všech informacích vyznat a správně zorientovat.

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?
NAPIŠTE NÁM TADY A TEĎ!

     

    BASEBALL SHOP - Eshop a prodejna s baseballovým a softballovým vybavením.