Elektro auta pro město Brno a okolí

Elektromobilita je téma, které dnes hýbe světem. Někteří lidé bijí na poplach a „zachraňují“ klasická benzínová auta. Automobilky se snaží „urvat“ něco pro sebe z koláče potenciálních elektro-zákazníků. Politici se předhánějí ve slibech a proklamacích o tom jak změní svět.

Malý elektromobil (jako Fiat 500e  nebo Chevrolet Bolt EV) může ve městě perfektně fungovat, jeho provoz dává velký ekonomický smysl a celé to nemusí stát „majlant“!

elektromobil brno

My máme s elektromobily letité praktické zkušenosti a snažíme se k tématu elektrovozidel přistupovat bez předsudků a se selským rozumem.

V současné době je na trhu nabídka nejrůznějších typů elektroautomobilů a protože málokdo dokáže uvažovat o elektromobilu jinak, než jen jako o „náhražce automobilu“ a také téměř nikdo neumí opravdu porovnat „papírové“ kvality jednotlivých elektrovozidel, převládá u většiny lidí nedůvěra, obava a skepse.

Nám se zejména pro městský provoz osvědčila malá elektroauta, která sice nemají závratný dojezd, ale na druhou stranu jim nízká hmotnost umožňuje maximální efektivitu a poměr váha/výkon dává takovému elektroautu velmi zajímavé jízdní vlastnosti.

Nejlepší je vlastní zkušenost, v praxi si ověřit co a jak funguje a naopak co je nesmysl, to jednoznačně platí i o elektromobilech!

elektromobil brno

My si myslíme, že nejlepší je si elektromobil vyzkoušet v praxi. A to ne tak, že se na 10 minut posadíte do perfektně připravené „předváděčky“, přesvědčíte se, že jezdí dopředu i dozadu a dokonce i zatáčí a jako třešničku na dortu si vyzkoušíte úžasnou sílu a zrychlení elektromotoru. To ale nestačí, chce to delší čas! Uvědomit si odlišnosti jízdy s elektromobilem, vyzkoušet si nabíjení v praxi, zažít si fungování s dojezdem daných baterií v různých situacích.

Proto přicházíme s novým konceptem „konzultant elektromobility“ nikoliv „prodejce elektroaut“. Chceme si s Vámi povídat, poradit co nejvíce budeme vědět, zjistit co by se Vám nejvíce hodilo, případně opravit některé mylné představy o tom, jak to funguje nebo spíš vůbec ukázat, že to při správném používání v praxi opravdu funguje.

Naší snahou je vysvětlit Vám (zcela otevřeně a na základě vlastních zkušeností) výhody i nevýhody jednotlivých modelů elektroaut. Probrat s Vámi souvislosti praktické stránky využívání elektromobilu. A v neposlední řadě umožnit Vám si elektromobil vyzkoušet na delší dobu, tak abyste se s celým konceptem městské elektromobility dokázali sžít a pochopit ji.

Poradíme s provozem, pomůžeme s nákupem i servisem!

Baterie elektromobil

Elektroauta do města Vám ukážeme, předvedeme, ale neprodáme.

My Vám předáme svoje zkušenosti, pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu a modelu elektroauta.

Pokud Váš zájem o nákup elektromobilu přetrvá i po našem setkání, předáme Vás s doporučením do rukou velmi zkušeného prodejce elektromobilů (patří mezi hlavními dovozce elektromobilu BEV Fiat 500e  nebo Chevrolet Bolt EV do České republiky), který Vám udělá konkrétní nabídku, přesně pro Vás a doplní naše poznatky o spoustu dalších technických informací a rad, jak se k elektromobilu chovat, na co je potřeba si dávat pozor a také jaké je potřeba dělat servisní prohlídky.

BASEBALL SHOP - Eshop a prodejna s baseballovým a softballovým vybavením.